Wirtualna Asystentka i Copywriter w Szczecinie

Cześć, jestem Kasia i pracuję jako Wirtualna Asystentka i Copywriter w Szczecinie. Lubię pomagać w życiu zawodowym, dlatego mogę udzielić Ci wsparcia w prowadzeniu Twojej firmy.
Twój kalendarz jest wypełniony po brzegi?
Brakuje Ci czasu na robienie wszystkiego od A do Z?
Twoja firma rozwija się coraz mocniej?
To oznacza tylko jedno-zapraszam Cię do współpracy, ponieważ potrzebujesz mojego wsparcia. Chętnie pomogę Ci w prowadzeniu biura, ogarnę Twoją stronę internetową, poprowadzę konto społecznościowe, wykonam dla Ciebie grafiki i pomogę zorganizować dowolny Event. Zakres prac, który oferuję, jest duży. Mój charakter pracy jest zdalny, więc jeśli Twoja firma jest na drugim końcu Polski, to również współpraca jest możliwa. Cały czas się uczę, lubię nowe wyzwania i inwestują w swój rozwój. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką dwóch synów. Lubię aktywny tryb życia i prace w moim ogrodzie, cenię sobie zdrowe żywienie.

Zapraszam na moje strony internetowe: wypożyczalnia akcesoriów dla dzieci maluchwpodrozy.pl. Oraz na bloga poświęconego racjonalnemu żywieniu dzieci zywieniedziecka.pl.

Referencje

Wirtualna Asystentka Szczecin

Wirtualna Asystentka i Copywriter w Szczecinie – zalety współpracy

Brak kosztów pracowniczych

Pracuję tyle godzin ile potrzebujesz

Otrzymujesz fakturę

Zaangażowanie

Lubię pracę zdalną, ponieważ nie marnuję czasu na niepotrzebne sprawy. Jestem dobrze zorganizowana. Skorzystaj z mojego wsparcia, pomogę Ci w rozwoju Twojej firmy. Pracuję jako Wirtualna Asystentka i Copywriter w Szczecinie, więc jeśli prowadzisz biznes lokalnie, to chętnie odwiedzę Twoją firmę. Zapraszam na bloga.