social media szczecin

Social Media Manager Szczecin

Cześć, jestem Kasia i pracuję jako  Social Media Manager i Wirtualna Asystentka w Szczecinie. Pomagam przedsiębiorcom w życiu zawodowym, tak aby mogli rozwinąć skrzydła we własnej firmie.
Jeśli ⤵⤵⤵

 

➡Twój kalendarz jest wypełniony po brzegi?
➡Brakuje Ci czasu na robienie wszystkiego od A do Z?
➡Twoja firma rozwija się coraz mocniej?

 

To oznacza tylko jedno-zapraszam Cię do współpracy, ponieważ potrzebujesz mojego wsparcia. Chętnie Ci pomogę. Zbuduję strategię marki, produktu, poprowadzę konta społecznościowe, wykonam dla Ciebie wizualizację, grafiki i napiszę skuteczne treści, obejmę koordynacją Twój projekt. Zakres prac, który oferuję, jest duży. Mój charakter pracy jest zdalny, więc jeśli Twoja firma jest na drugim końcu Polski, to również współpraca jest możliwa.

 

Cały czas się uczę, lubię wyzwania i inwestuję w swój rozwój. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką dwóch synów. Lubię aktywny tryb życia i zdrowy tryb życia, kawę i czerwone wino.
Zapraszam na moje strony internetowe: wypożyczalnia akcesoriów dla dzieci maluchwpodrozy.pl. Oraz na bloga poświęconego racjonalnemu żywieniu dzieci zywieniedziecka.pl.

Jeśli masz ochotę, to możesz zapisać się na mój newsletter to serdecznie zapraszam, otrzymasz bezpłatny e-book, który mówi o 10 błędach jakie popełnia przedsiębiorca rozpoczynając współpracę z wirtualną asystentką.

Referencje

Wirtualna Asystentka Szczecin
referencje_wirtualna_asystentka

Zalety współpracy

Brak kosztów pracowniczych

Pracuję tyle godzin ile potrzebujesz

Otrzymujesz fakturę

Zaangażowanie

wirtualna asystentka katarzyna jurkowska
katarzyna jurkowska
wirtualna asystentka
katarzyna jurkowska

Lubię pracę zdalną, ponieważ nie marnuję czasu na niepotrzebne sprawy. Jestem dobrze zorganizowana. Skorzystaj z mojego wsparcia, pomogę Ci w rozwoju Twojej firmy. Pracuję jako Wirtualna Asystentka i Social Media Manager w Szczecinie, więc jeśli prowadzisz biznes lokalnie, to chętnie odwiedzę Twoją firmę. Zapraszam na bloga.