Social Media Szczecin

Wiesz, że 80% użytkowników, zanim zdecyduje się na usługę lub produkt danej firmy, sprawdza jej komunikację w mediach społecznościowych. Media społecznościowe świadczą dziś o wiarygodności, merytoryce danej marki i budują zaufanie jej odbiorców.

Jeśli nie masz dobrze skrojonej strategii na content w social mediach, regularnej publikacji postów merytorycznych, ofertowych i edukacyjnych, które poświadczą dobre opinie followersów, to Twoje szanse na zapięcie transakcji znacznie maleją.

 

Nie wiem, czy wiesz że …

content marketing w mediach społecznościowych pozwala na natychmiastowe śledzenie efektów. Poza tym popularność poszczególnych portali sprawia, że jest to potężne narzędzie marketingowe. Według danych Statista, z Facebooka korzysta już 2,9 mld ludzi na całym świecie, Instagram ma prawie 1,5 mld użytkowników. Ważne, aby content był dostosowany do celów, które Twoja marka chce osiągnąć i jaki przekaz ma za tym contentem płynąć.

 

 

Co możemy zrobić z tym faktem?

Chętnie pomogę Ci w stworzenie spójnego i merytorycznego konta, które będzie rosło w siłę i w przyszłych klientów. Działam online, wspieram zdalnie klientów w budowaniu społeczności i zaangażowania w Social Mediach i stacjonarnie w Szczecinie i okolicy.

Social Media Manager Szczecin to oferta dla lokalnych przedsiębiorców, do których mogę przyjechać, aby omówić content plan, treści, zrobić zdjęcia i filmy i porozmawiać o bieżących wyzwaniach i planach. Pracuję sama i nie zlecam Twoich Social Mediów stażystom.

 

Zachęcam do kontaktu w celu omówienia możliwości rozwoju mediów społecznościowych dla Twojej marki.

Cennik Social Media Manager Szczecin

Pakiet Basic – 4 posty/10 relacji/1 rolka – 500 zł netto/msc

Pakiet Standard – 8 postów/20 relacji/3 rolki – 1 000 zł netto/msc

Pakiet Pro – 12 postów/30 relacji/4 rolki – 1 300 zł netto/msc

 

Audyt i Strategia SM

Audyt Social Media wraz ze zmianami 350 zł netto

Strategia Social Media od 800 zł netto

Strategia + Audyt wycena indywidualna

 

 

Cennik umieszczony na mojej stronie stanowi funkcję informacyjną i nie jest ofertą handlową. Jeśli chcesz doprecyzować wycenę świadczonej dla Ciebie usługi, masz propozycję innego pakietu, bądź chcesz rozliczyć się ze mną projektowo, to zapraszam to kontaktu, abyśmy mogli omówić Twoją propozycję. Jeśli chcesz, abym stworzyła dla Ciebie treści, które w konfrontacji z moim cennikiem budzą Twoje wątpliwości to również zachęcam do kontaktu ze mną, w celu ustalenie indywidualnej wyceny.