Prowadzenie social mediów Szczecin

with Brak komentarzy

Jeśli prowadzisz biznes w Szczecinie, to przygotowałam dla Ciebie ofertę z zakresu strategii i prowadzenia social mediów.  Oferta jest kompleksowa i obejmuje wszystkie elementy, które składają się na spójną i efektywną komunikację:

-audyt,
-research,
-spisanie strategii na Social Media,
-wizualizację graficzną,
-content plan

Wszystkie wymienione przeze mnie usługi są podstawą budowania wizerunku profesjonalnej firmy w sieci. A za tym idzie zdobywanie dla niej klientów i jej dalszy rozwój.

 

Zainteresowany? Zobacz jak to wygląda:

 

prowadzenie social media szczecin

 

 

Spotykamy się na godzinną rozmowę u Ciebie w firmie,  albo zdalnie. Przedstawiasz mi swoje potrzeby, pomysły i plany, a ja Tobie moje możliwości.  Następnie wysyłam Ci brief, który wymaga Twojego skupienia i zaangażowania.

Analizuję brief i przygotowuję dla Ciebie konkretne materiały. Spotykamy się, aby omówić strategię, w której będą zawarte dalsze kroki i pomysły na media społecznościowe Twojej firmy.

 

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

 

Jako social media manager pomogę Ci wdrożyć strategię i poprowadzić media społecznościowe, tak aby przynosiły oczekiwane efekty i przede wszystkim pomagały Ci realizować cel. Prowadzenie social mediów wymaga zaangażowania, kreatywności, systematyczności, na co Ty niekoniecznie możesz poświęcić swój czas. Skup się na właściwych zadaniach w firmie, a media społecznościowe oddaj w moje ręce!

Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam do kontaktu

Zapraszam także do lektury wpisu o prowadzeniu konta na Facebooku.

Zostaw Komentarz